Відомий лікар Амір Хан поділився порадами, як добре спати під час спеки. Він пропонує два простих зміни у вашій нічній рутині, які допоможуть легше заснути, пише Surrey Live.

Спляча людина, фото: Знай.ua

Коли стовпчик термометра стрімко підіймається вгору, багатьом стає нестерпно спекотно, що значно ускладнює нічний сон. Як відомо, повноцінний та якісний відпочинок надзвичайно важливий для здоров’я.

"У мене є дві прості, але дієві поради. Якщо у вас вдома є вентилятор, не просто ганяйте гаряче повітря по кімнаті - візьміть миску з льодом і поставте її просто під вентилятор. Потік повітря проходитиме над льодом, охолоджуватиметься і створюватиме ефект справжнього безплатного кондиціонера", - пояснив фахівець.

Друга порада - запастися парою шкарпеток. Покладіть їх у пластиковий пакет із застібкою і приберіть у морозильник хоча б за годину до сну. У спеку заснути справді важко. Перед тим як лягти в ліжко, надіньте охолоджені шкарпетки - це допоможе знизити температуру тіла та забезпечить набагато спокійніший нічний сон.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 14-20 липня для всіх знаків Зодіаку: потужний план Риб, тривога Раків та війна Скорпіонів

Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів

Пенсійний фонд припиняє виплату пільг: хто залишиться без підтримки

Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику

Показати ще

Вентилятор / фото: Pinterest

Існує кілька причин, чому спека заважає нормально спати. Коли ми готуємося до сну, температура нашого тіла природним чином знижується, проте спека здатна порушувати цей процес.

Щоб заснути та залишатися у стані сну, організму потрібно охолонути, а надмірне тепло цьому заважає. У підсумку людина може крутитися всю ніч або мати труднощі із засинанням.

Згідно з інформацією Національної служби охорони здоров’я Великої Британії (NHS), дорослій людині зазвичай потрібно від семи до дев’яти годин сну. Втім, вік, стан здоров’я та індивідуальні особливості впливають на потребу в сні - хтось спить більше, а хтось менше.

Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.