Кожен десятий житель планети сьогодні вважає за краще скролити смартфон, а не проводити час з партнером - такі свіжі результати дослідження, опубліковані в NYP.

У дослідженні брали участь 2000 дорослих британців. За підрахунками дослідників, жителі Сполученого Королівства витрачають сумарно понад 67 млн ​​годин на добу на безцільне перегортання TikTok, Instagram, X та інших соцмереж, часто лежачи в ліжку.

Смартфон. Фото: скрін youtube

Коли екран замінює близькість

"Валятися в стозі сіна колись вважалося вершиною задоволення, тепер же верх ейфорії багато хто знаходить у нескінченному фіді, - зазначають автори роботи."

І застерігають: звичка думскроллінга приносить численні побічні ефекти — від сонливості та проблем із пам'яттю до тривожності та депресії. Ось кілька статистичних даних:

Популярні новини зараз

Пенсіонерам виплатять майже на 4000: старенькі гарантовано отримають гроші

Доведеться двічі розщедритися: українців повторно змусять сплатити податки

На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити

Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція

Показати ще
  • 28% "хронічних скролерів" регулярно відчувають втому або спустошення;
  • 22% визнаються у підвищеній тривожності чи пригніченості.

Сон гірший, креативності менше

Половина опитаних упевнена, що нічні посиденьки в соцмережах знижують їхню продуктивність, а майже третину — що підкошують творчий запал.

  • під час спілкування з близькими – 49 %;
  • у туалеті - 41%;
  • на шкільних заходах - 13%;
  • на весіллях - 12%;
  • навіть на похороні - 6%.

Смартфон. Фото: скрін youtube

Зумери (18–27 років) побили рекорд: їхня щоденна порція тягне на 143 хвилини. Не дивно, що інтим йде на другий план: 31% респондентів заявили, що замість реального сексу віддають перевагу флірту і "кіберблизкі" через месенджери.

"Легко піти з головою в стрічку — вдома, на роботі, навіть поряд з рідними, — каже Селіна Ши, маркетинг-директор OnePlus Europe. — Ми закликаємо людей переосмислити свій екранний час і направити його на щось по-справжньому надихати. буде радувати вас та оточуючих?"

Нагадаємо, раніше навіть подарувати не можна: Nintendo вдарила по перекупам, а зачепить тисячі простих власників Switch 2.
Як повідомляв портал "Знай.ua", акумулятори працюватимуть на 50% довше і не спалахують: революційну новинку готують до масового виробництва.
Також "Знай.ua" писав, що штучний інтелект може змінити сексуальні бажання: новітні гаджети вже влазять у ліжко.