У спеку понад 30°C рослини потребують особливої уваги, щоб не загинути на сонці.
Є прості способи допомогти саду пережити літо без втрат - навіть без хімії, пише Mirror.
Поливати рослини краще рано-вранці або ввечері, коли земля не така гаряча. Вода тоді встигає дістатися до коріння, а не випаровується миттєво. Добре працює і зібрана дощова вода - її можна зберігати у бочках та використовувати без шкоди для природи і бюджету.
Рослини у контейнерах варто тимчасово переносити в тінь. Вони швидше перегріваються та висихають, особливо в обідню спеку.
Вода, газ, світло та навіть вивіз сміття: українцям дозволили заощадити на комуналці 50%
Гороскоп на тиждень 5-11 травня для всіх знаків Зодіаку: удар по Леву, втрата Скорпіонів та підсумки Тельців
"Останній місяць війни": астролог назвав можливу дату завершення бойових дій
"Ощадбанк" попередив клієнтів: хто втратить доступ до своїх рахунків
Якщо ви тільки плануєте садити квіти - обирайте ті, що люблять тепло - лаванда, молочай, гейхера, пеннісетум або космея. Вони чудово витримують посуху й ще й красиво цвітуть.
Мульча — ще один порятунок. Шар органічного покриття зберігає вологу в ґрунті та живить його. Це допоможе не тільки пережити посуху, а й покращить загальний стан грядок.
Натуральні добрива, наприклад, мікоризні гриби, зміцнюють корені, а значить - і всю рослину. Головне - не перестаратись з підживленням у спекотні місяці, бо надлишок пожив може нашкодити.
Навіть коли спека здається нестерпною, природа має свої способи адаптації. А ми можемо їй допомогти - не складно, не дорого і без шкоди для довкілля. Україна, попри всі виклики, продовжує розвивати екологічну культуру та вчиться поважати силу природи.
Раніше ми повідомляли, пересадка полуниці на нове місце: секрет дачників.
Це не жарт, кока-кола і пиво допоможуть огірковій грядці пережити пекельну спеку: як приготувати "коктейль" - детальніше на Знай.ua.
Нагадаємо, сірники допоможуть виростити цибулю: хвороби та гнил забудуть дорогу у ваш урожай.